A Pandora munkatársat keres ékszertanácsadó/értékesítő pozíció betöltésére

  1. Otthon
  2. Rólunk
  3. Állásajánlatok
  4. A Pandora munkatársat keres ékszertanácsadó/értékesítő pozíció betöltésére

Állásajánlat

Pandora
2021.02.12. RÉSZMUNKAIDŐBEN

A Pandora Ékszer Magyarország Kft. munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Ékszertanácsadó / Értékesítő

Ha szeretnél egy csapatban dolgozni velünk, az alábbi feladatokban számítunk a szakértelmedre:

  • felvilágosítás a vásárlók számára
  • tanácsadás az ékszerek kiválasztásához
  • értékesítési tevékenység
  • adminisztratív feladatok
  • napi üzletmenet biztosítása az üzletvezető iránymutatása alapján

Neked ajánljuk a munkát, ha az alábbi tulajdonságokkal rendelkezel:

  • társalgási szintű angol nyelvismeret
  • fejlett kapcsolatteremtő és meggyőző készség
  • vevőorientált szemlélet
  • nyitottság, tanulási hajlandóság, megbízhatóság, pontosság, felelősségtudat, terhelhetőség
  • pozitív, kedves, mosolygós természet
  • hosszú távú biztos munkában gondolkozol
  • teljesítményeddel arányos jövedelmet szeretnél

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-3 éves eladói munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú szakképesítés: ékszerbecsüs, becsüs, kereskedő, boltvezető végzettség
  • kiváló stílusérzék

Cserébe, lehetőség lesz:

  • ösztönző versenyeken részt venni nyereményekért, extra jutalékért
  • versenyképes fizetést szerezni
  • nemzetközi hátterű cégnél dolgozni
  • hosszú távú munkaviszonyt kialakítani
  • szakmai tréningeken és csapatépítőkön részt venni
  • bérlet/utazástámogatásban részesülni
  • éves egészségügyi biztosításban részesülni
  • fiatalos és lelkes, dinamikus csapat tagjává válni

Ha magadra ismertél, küldd el fényképes önéletrajzod a hr.hu@pandora.net email címre, mert RÁD van szükségünk!

Pandora