A The Body Shop üzletünk üzletvezetőt keres teljes munkaidőben

  1. Otthon
  2. Rólunk
  3. Állásajánlatok
  4. A The Body Shop üzletünk üzletvezetőt keres teljes munkaidőben

Állásajánlat

The Body Shop
2021.03.10. TELJES MUNKAIDŐBEN

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
Az Üzletvezető feladata a területi vezető irányítása mellett az értékesítés és az eladók munkájának koordinálása, beosztások, riportok készítése, készlet figyelemmel kísérése, készletvételezés, értékesítés.

Jelentkezz, ha:

  • sikerrel irányítottál és motiváltál már bolti eladókat
  • üzletvezetői vagy Helyettes üzletvezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • könnyedén teljesítetted a boltod számára kijelölt eladási célokat
  • mindig mosolyogsz a vásárlókra, és az eladóid mosolyát is könnyen előcsalogatod, miközben hatékonyan motiválod őket
  • társalgási szinten beszélsz angolul a vásárlókkal

Előnyt jelent:

  • a The Body Shop márka és termékkörének, különleges alapanyagainak ismerete
  • egyéb nyelvismeret

Amit megtalálsz nálunk:

  • Dinamikus, inspiráló környezet
  • Kiváló csapat, jó hangulat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszútávú, korrekt munkahely

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed és önéletrajzod a hr@thebodyshop.hu e-mail címen “Üzletvezető Győr" tárggyal. Örömmel vesszük, ha írsz pár sort arról is, hogy miért szeretnél velünk dolgozni!