Az Office Shoes üzletvezetőt keres

  1. Otthon
  2. Rólunk
  3. Állásajánlatok
  4. Az Office Shoes üzletvezetőt keres

Állásajánlat

Office Shoes
2021.09.24. TELJES MUNKAIDŐBEN

Ha szeretnél a világ legnagyobb divat márkáival dolgozni nap mint nap, ha érdekel a kereskedelem, ha szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni és értesz az emberek irányításához jelentkezz hozzánk!
Cégünk Európa egyik piacvezető prémium márkákat forgalmazó kiskereskedelmi hálózata pályázatot hirdet:

Üzletvezető pozícióba.

Feladatok:

  • Az eladói csapat teljes körű irányítása
  • Forgalmi célok elérése ezzel együtt a vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosítása
  • Csapattagok munkabeosztásának megtervezése
  • Napi feladataik prioritásainak meghatározása, szétosztása és ellenőrzése
  • Csapattagok motiválása
  • Készletkezelés, raktározási folyamatok és egyéb háttérfeladatok irányítása
  • Egyéb adminisztratív teendők

Elvárások:

  • Vezetői szemléletmód, értékesítés orientált hozzáállás
  • Hasonló pozícióban szerzett minimum fél éves tapasztalat
  • Önállóság, a feladatokhoz való proaktív hozzáállás
  • Jó vizuális készség
  • Kiváló motivációs és kommunikációs készség
  • Precizitás

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, lendületes csapat
  • Folyamatos szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

9022 Győr, Budai út 1.

Jelentkezés önéletrajz küldésével lehetséges a dneuherzshoeboxhu e-mail címre.