Munkatársat keresünk!

  1. Otthon
  2. Rólunk
  3. Állásajánlatok
  4. Munkatársat keresünk!

Állásajánlat

ÁRKÁD Győr
04.02.2019 TELJES MUNKAIDŐBEN

Győr ÁRKÁD The Denim Factory üzletünkbe üzletvezető-helyettes munkakörbe kollégát keresünk!

Feladatok:

  • Az üzlet zavartalan működésének biztosítása a vásárlók legnagyobb elégedettségének érdekében
  • Az üzlet optimális működéséhez szükséges alapvető feladatok teljes körű ellátása
  • Aktív értékesítés az üzlet személyzetének tagjaként
  • Együttműködés az üzletvezetővel, valamint távollétében az üzlet teljes körű irányítása
  • A vállalat irányítási elvek megvalósításában, valamint a kitűzött teljesítmény célok elérésben való közreműködés
  • Részvétel a leltár előkészítésében, lebonyolításában
  • Árurendelés, optimális árugazdálkodás és folyamatos minőség-ellenőrzés
  • Feladatok delegálása, megvalósításának ellenőrzése
  • A munkavállalók felelősségteljes irányítása, motiválása
  • Közreműködés a munkavállalók betanításában

Elvárások:

  • vezetői tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • minimum középfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • stressztűrő képesség
  • divat- és stílusérzék,
  • tanulásra, fejlődésre való nyitottság és hajlam,
  • az üzlet nívójának megfelelő ápolt, dekoratív megjelenés,
  • pozitív beállítottság.

Előny:

  • kereskedelmi végzettség
  • angol nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • plusz juttatások
  • stabil munkáltatói háttér
  • próbaidő lejárta után dolgozói kedvezmények

Szükeésges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Magyar nyelvű önéletrajzokat várjuk a gyordenim@atlanticone.eu címre, vagy személyesen az üzletben.
9021 Győr, Budai út 1. (Árkád) The Denim Factory.

Megközelítés

Útvonal