Skechers üzletünk munkatársat keres

  1. Otthon
  2. Rólunk
  3. Állásajánlatok
  4. Skechers üzletünk munkatársat keres

Állásajánlat

skechers
2024.03.04. TELJES MUNKAIDŐBEN

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióra: bolti eladó (teljes munkaidő)

Főbb feladatok :

  • A vásárlók szakszerű kiszolgálása, értékesítés, tanácsadás.
  • pénztárgép kezelés és adminisztráció
  • napi rutinok (nyitás, zárás, visszáru, reklamáció kezelés)
  • raktárkészlet kezelése és rendben tartása

Ideális csapattagunk lehetsz, amennyiben a következő elvárásoknak megfelelsz:

  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • kiváló kereskedelmi érzék és vevőközpontú hozzáállás, csapatszellem
  • lelkes, pozitív személyiség
  • motiváltság és a márka iránti elkötelezettség
  • rugalmasság ( váltott műszakok, és hétvégi munkavégzés)

Előny:

  • angol nyelvtudás
  • kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér és hosszútávú munkahely
  • kellemes munkakörnyezet, dinamikus jó csapat
  • versenyképes fizetés ( fix bér + teljesítmény utáni jutalék)
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • munkaruházat és cipő

A fényképes önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk: skechersgyorgmailcom

skechers